kiev_sch1@ukr.net      Тел./факс:  483-32-21

Останні новини

НУШ

баннер

Національна дитяча гаряча лінія

979388341

Переможці ІІ (районного) етапу 
Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018-2019 н.р.
 

Українська мова
Хлистун Руслана  (8А) – ІІІ місце (учитель Петреченко І.А.)
Дзюба Олександра (9А) – ІІ місце (учитель Василенко В.Д.)
Тищенко Михайло (9 ) – ІІІ місце (учитель Василенко В.Д.)
Скорохода Дар'я (10А) – ІІ місце (учитель Резніченко Л.Б.)

Призери конкурсу імені Тараса Шевченка
Хлистун Руслана  (8А) – І місце (учитель Петреченко І.А.)
Ганчич Аліса (10А) – І місце (учитель Резніченко Л.Б.)
Скорохода Дар'я (10А) – ІІІ місце (учитель Резніченко Л.Б.)

Призери конкурсу імені Петра Яцика
Польська Альбіна (5) – ІІІ місце (учитель Резніченко Л.Б.)
Марченко Олександра (7) – ІІІ місце(учитель Резніченко Л.Б.)
Хлистун Руслана  (8А) – І місце (учитель Петреченко І.А.)
Ганчич Аліса (10А) – ІІ місце (учитель Резніченко Л.Б.)
Скорохода Дар'я (10А) – ІІ місце (учитель Резніченко Л.Б.)

Англійська мова
Конов Денис (8Б) – ІІІ місце (учитель Мосякіна Н.Т.)
Свистільник Богдан (8Б) – ІІІ місце (учитель Мосякіна Н.Т.)
Ватутін Михайло (8А) – ІІІ місце (учитель Куксенок В.М.)
Михайлова Анастасія (10Б) – ІІІ місце (учитель Мосякіна Н.Т.)
Скорохода Дар'я (10А) – ІІІ місце (учитель Мосякіна Н.Т.)

Зарубіжна література
Михайлова Анастасія (10Б) – ІІ місце (учитель Куриленко О.А.)
Скорохода Дар'я (10А) – ІІІ місце (учитель Куриленко О.А.)
Монастирська Ганна (9А) - І місце (учитель Подпалова О.П.)
Дзюба Олександра (9А) – ІІІ місце (учитель Подпалова О.П.)
Хлистун Руслана  (8А) – ІІ місце (учитель Куриленко О.А.)
Яковіщук Назарій  (7-Б) – І місце (учитель Куриленко О.А.)

Російська мова
Хлистун Руслана  (8А) – ІІІ місце (учитель Куриленко О.А.)
Конов Денис (8Б) – ІІІ місце (учитель Куриленко О.А.)
Скорохода Дар'я (10А) – ІІІ місце (учитель Куриленко О.А.)

Математика
Жуковський Олексій  (6-Б) - ІІ місце (учитель Свіріденко Т.М.)
Фесенко Михайло  (6-Б) - ІІ місце (учитель Свіріденко Т.М.)
Хільчевський Олексій (6-Б) – ІІІ місце (учитель Свіріденко Т.М.)
Томашевський Назар (7-А) – ІІІ місце (учитель Биченкова А.М.)
Тищенко Михайло (9-А ) – І місце (учитель Биченкова А.М.) 

Історія
Скорохода Дар'я (10-А) – ІІ місце (учитель Пухальська В.Ю.)
Михайлова Анастасія (10-Б) – ІІІ місце(учитель Пухальська В.Ю.)
Тищенко Михайло (9-А ) – І місце (учитель Пухальська В.Ю.)
Монастирська Ганна (9-А) - ІІ місце (учитель Пухальська В.Ю.)

Правознавство
Тищенко Михайло (9-А ) – ІІІ місце (учитель Пухальська В.Ю.)
Смоглюк Анастасія (9А)- ІІІ місце (учитель Пухальська В.Ю.)
Діденко Валерій (10-А) – ІІІ місце (учитель Пухальська В.Ю.)

Хімія
Тищенко Дарина (7) - ІІ місце (учитель Терехова В.М.)
Скорохода Дар’я (10А) - ІІ місце (учитель Терехова В.М.)

Фізика
Бородавка Григорій (8) - ІІІ місце (учитель Лепська О.І.)
Литвиненко Антон (9А) - ІІІ місце (учитель Лепська О.І.)
Тищенко Михайло (9-А) ІІІ місце (учитель Лепська О.І.)
Дзюба Олександра (9А) ІІІ місце (учитель Лепська О.І.)

Біологія
Скорохода Дар'я (10-А) – ІІ місце  (учитель Ковтуненко Ю.В.)
Монастирська Ганна (9-А) - ІІІ місце (учитель Ласкава О.В.)
Тищенко Михайло (9-А ) – ІІІ місце (учитель Ласкава О.В.)

Географія
Скорохода Дар’я (10-А) – І місце (вчитель Попова К.П.)
Шепілова Даша (10-Б) – ІІІ місце (вчитель Попова К.П.)
Монастирська Ганна (9-А) - ІІІ місце (вчитель Попова К.П.)

Образотворче мистецтво
Мусієнко  Злата  (5-А)- ІІ місце (вчитель Луценко Н.В.)
Світлицький Олександр (7-А) – ІІІ місце  (вчитель Луценко Н.В.)
Хлистун Руслана  (8-А) – ІІ місце (вчитель Луценко Н.В.)
Міщенко Денис (8-Б) – ІІІ місце (вчитель Луценко Н.В.)

Трудове навчання
Нестеренко Анна (8Б) - І місце (учитель Ереджепова Л.Ш.)

Фізична культура
Страшенко Андрій (10-А) – ІІ місце (учитель Ісаєв М.О.)
Байрак Ангеліна (10-А) – ІІ місце (учитель Ісаєв М.О.)

ХІХ Міжнародний конкурс з української мови
імені Петра Яцика
ІІ (районний) етап

3 клас
Бєлик Анна-Марія – ІІІ місце (учитель Сігова О.В.)
Броніславська Єлізавета –ІІ місце (учитель Зозуля І.П.)
Таран Алєгра – ІІІ місце (учитель Зозуля І.П.)

4 клас
Мельніченко Орина – ІІ місце (учитель Франчук Л.М.)
Кірюшкіна Маргарита – ІІ місце (учитель Павлюк Н.В.)
Лавренчук Олександра – ІІІ місце (учитель Франчук Л.М.)
Якубінська Діана - ІІ місце (учитель Павлюк Н.В.)
Жолак Надія – ІІІ місце (учитель Мринська Т.М.)
Савченко Олександр – ІІ місце (учитель Печонкіна О.В.)
Ружанський Богдан – ІІ місце (учитель Печонкіна О.В.)

Переможці «Математичного квесту»                                  
ІІ (районний) етап 

4-А клас
Кузьменко Денис
Смаковенко Вадим
Суленко Іван
Яцукненко Олександр
4-Б клас
Ажнакіна Крістіна
Жолак Надія
Форощук Владислав
Чірков Даніель
4-В клас
Кушніков Іван
Опанасенко Анастасія
Ружанський Богдан
Савченко Олександр 

2017-2018 н.р.
Вітаємо ученицю 6-А класу Марченко Олександру, 
яка зайняла ІІ місце у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу
ім.Т. Шевченка

Переможці ІІ (районного) етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 н.р.

Українська мова
Скорохода Даша (9А) – ІІІ місце (вчитель Василенко В. Д.)
Михайлова Анастасія (9Б) – ІІІ місце (вчитель Петреченко І.А.)
Лясковська Варвара (11Б) – ІІІ місце (вчитель Резніченко Л.Б.)
Панасюк Анастасія (11Б) – ІІ місце (вчитель Резніченко Л.Б.)

Англійська мова
Михайлова Анастасія (9Б) – І місце (вчитель Мосякіна Н.Т.)
Скорохода Даша (9А) – ІІІ місце (вчитель Мосякіна Н.Т.) 

Зарубіжна література
Дзюба Олександра (8А) - ІІ місце (вчитель Подпалова О.П.)
Попко Ярослав (8Б)- ІІІ місце (вчитель Ліщановська Г.В.)
Скорохода Даша (9А) – І місце(вчитель Куриленко О.А.)
Гончарук Марія (9А) – ІІІ місце (вчитель Ліщановська Г.В.)
Байлюк Анжела (11А) – ІІІ місце (вчитель Подпалова О.П.)

Російська мова
Михайлова Анастасія (9Б) – ІІІ місце (вчитель Куриленко О.А.)
Лясковська Варвара (11Б) – І місце (вчитель Подпалова О.П.)

Лінгвістика 
Мірошниченко Олександр (6А)
Самко Марія (6А)
Світлицький Олександр (6А)
Свєтлічна Марія (7А)
Примаченко Катя (8А)
Ватутін Міша (8А)
Дзюба Олександра (8А)
Зорич Анастасія (8А)

Історія України
Смоглюк Анастасія (8А)- ІІ місце (вчитель Пухальська В.Ю.) 
Михайлова Анастасія (9Б) – ІІІ місце (вчитель Пухальська В.Ю.)
Мартиненко Євген (11Б) – І місце (вчитель Захарчук Ю.П.)

Правознавство
Михайлова Анастасія (9Б) – ІІ місце (вчитель Пухальська В.Ю.)
Кандаурова Софія (10А)- ІІІ місце (вчитель Захарчук О.Ю.)

Математика
Заїкіна Анастасія (8А) - ІІ місце (вчитель Биченкова А.М.)
Примаченко Катя (8А) ІІ місце (вчитель Биченкова А.М.)

Хімія
Ревуцький Рафаїл (7Б) – ІІ місце (вчитель Терехова В.М.)
Скорохода Даша (9А) – ІІ місце ((вчитель Терехова В.М.)
Монастирська Аня (8А) - ІІ місце (вчитель Терехова В.М.)

Фізика
Дзюба Олександра (8А) - ІІІ місце (вчитель Слободяник О.В.)
Смоглюк Анастасія (8А)- ІІ місце (вчитель Слободяник О.В.)

Географія
Лясковська Варвара (11Б) – ІІ місце (вчитель Попова К.П.)
Шепілова Даша (9Б) – ІІІ місце (вчитель Попова К.П.)

Психологія
Панасюк Анастасія (11Б) – І місце (вчитель Крикун О.М.)
Алева Олена (11Б) – ІІІ місце (вчитель Крикун О.М.)

Образотворче мистецтво
Кандаурова Софія (10А)- І місце (вчитель Ереджепова Л.Ш.)
Світлицький Олександр (6А) – ІІІ місце (вчитель Ереджепова Л.Ш.)
Хлистун Руслана (7А) – ІІІ місце (вчитель Ереджепова Л.Ш.)

Міщенко Денис (7Б) - ІІІ місце (вчитель Ереджепова Л.Ш.)

ХVІІI Міжнародний конкурс з української мови 
імені Петра Яцика у 2017-2018 н.р.

ІІ (районний етап)
3-А Лавренчук Олександра - ІІ місце
3-А Мельниченко Орина - ІІ місце
3-Б Якубінська Діана - ІІ місце
3-Б Форощук Владислав - ІІІ місце
3-В Арабажиу Анастасія - ІІІ місце
3-В Ружанський Богдан - ІІ місце
4-А Безсмертна Олександра - ІІІ місце
4-А Польська Альбіна - ІІІ місце
4-Б Куценко Надія - І місце
4-Б Кульчицький Руслан - ІІІ місце
4-В Реута Софія - ІІІ місце
4-В Стельмах Дмитро - ІІІ місце
ІІ (районний етап)
6-А  Марченко Олександра – І місце

7-А Хлистун Руслана - ІІ місце
8-А Дзюба Олександра - ІІІ місце
8-А  Примаченко Катя - ІІІ місце
9-А Скорохода Даша - ІІ місце
11-Б Лясковська Варвара - ІІ місце

ІІІ (міський етап)
11-Б Лясковська Варвара - І місце
6-А  Марченко Олександра – ІІ місце
9-А Скорохода Даша - ІІІ місце

Переможці ІІ (районного) етапу 
"Математичного квесту"

4-А клас
Бабак Гліб        
Голодняк Ілля
Свінцов Лев
Редько Денис
4-Б клас
Кульчицький Руслан
Куценко Надія
Несін Андрій
Осняцька Надія
4-В клас
Стельмах Дмитро
Тітаренко Антон
Чимборос Володимир
Круківський Євгеній

Переможці конкурсу науково-дослідницьких робіт
Малої академії наук 2017-2018н.р.

№з/п ПІБ учня Клас Секція Педагогічний керівник Місце
 1 Смоглюк Анастасія 8-А Історія України Пухальська В.Ю. ІІ
 2 Басовський Владислав 11-Б Всесвітня історія Захарчук Ю.П. ІІІ
3 Мартиненко Євген 11-Б Всесвітня історія Захарчук Ю.П. І
4 Діденко Валерій 9-А Всесвітня історія Пухальська В.Ю. ІІ
5 Діденко Валерій 9-А Правознавство Пухальська В.Ю. ІІІ
6 Дзюба Олександра 8-А Математика  Биченкова А.М.  ІІІ 
7  Примаченко Катя 8-А  Математика  Биченкова А.М.  ІІІ 
8 Скорохода Даша  9-А  Екологія  Терехова В.М.   І