kiev_sch1@ukr.net      Тел./факс:  483-32-21

Останні новини

  • Новини
    Інформація про проведення жеребкування для зарахування до закладу освіти на вільні місця  Кіль...
  • Наші успіхи та досягнення
    Вітаємо ученицю 6-А класу Марченко Олександру, яка зайняла ІІ місце у ІІ етапі Міжнародного мовно-...
  • Прийом до школи
     Інформація для батьків щодо прийому дітей до 1-х класів у 2018 році  правила прийому, е...

НУШ

баннер

Національна дитяча гаряча лінія

979388341

Вітаємо ученицю 6-А класу Марченко Олександру,
яка зайняла ІІ місце у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу
ім.Т. Шевченка

Переможці ІІ (районного) етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 н.р.

Українська мова
Скорохода Даша (9А) – ІІІ місце (вчитель Василенко В. Д.)
Михайлова Анастасія (9Б) – ІІІ місце (вчитель Петреченко І.А.)
Лясковська Варвара (11Б) – ІІІ місце (вчитель Резніченко Л.Б.)
Панасюк Анастасія (11Б) – ІІ місце (вчитель Резніченко Л.Б.)

Англійська мова
Михайлова Анастасія (9Б) – І місце (вчитель Мосякіна Н.Т.)
Скорохода Даша (9А) – ІІІ місце (вчитель Мосякіна Н.Т.) 

Зарубіжна література
Дзюба Олександра (8А) - ІІ місце (вчитель Подпалова О.П.)
Попко Ярослав (8Б)- ІІІ місце (вчитель Ліщановська Г.В.)
Скорохода Даша (9А) – І місце(вчитель Куриленко О.А.)
Гончарук Марія (9А) – ІІІ місце (вчитель Ліщановська Г.В.)
Байлюк Анжела (11А) – ІІІ місце (вчитель Подпалова О.П.)

Російська мова
Михайлова Анастасія (9Б) – ІІІ місце (вчитель Куриленко О.А.)
Лясковська Варвара (11Б) – І місце (вчитель Подпалова О.П.)

Лінгвістика 
Мірошниченко Олександр (6А)
Самко Марія (6А)
Світлицький Олександр (6А)
Свєтлічна Марія (7А)
Примаченко Катя (8А)
Ватутін Міша (8А)
Дзюба Олександра (8А)
Зорич Анастасія (8А)

Історія України
Смоглюк Анастасія (8А)- ІІ місце (вчитель Пухальська В.Ю.) 
Михайлова Анастасія (9Б) – ІІІ місце (вчитель Пухальська В.Ю.)
Мартиненко Євген (11Б) – І місце (вчитель Захарчук Ю.П.)

Правознавство
Михайлова Анастасія (9Б) – ІІ місце (вчитель Пухальська В.Ю.)
Кандаурова Софія (10А)- ІІІ місце (вчитель Захарчук О.Ю.)

Математика
Заїкіна Анастасія (8А) - ІІ місце (вчитель Биченкова А.М.)
Примаченко Катя (8А) ІІ місце (вчитель Биченкова А.М.)

Хімія
Ревуцький Рафаїл (7Б) – ІІ місце (вчитель Терехова В.М.)
Скорохода Даша (9А) – ІІ місце ((вчитель Терехова В.М.)
Монастирська Аня (8А) - ІІ місце (вчитель Терехова В.М.)

Фізика
Дзюба Олександра (8А) - ІІІ місце (вчитель Слободяник О.В.)
Смоглюк Анастасія (8А)- ІІ місце (вчитель Слободяник О.В.)

Географія
Лясковська Варвара (11Б) – ІІ місце (вчитель Попова К.П.)
Шепілова Даша (9Б) – ІІІ місце (вчитель Попова К.П.)

Психологія
Панасюк Анастасія (11Б) – І місце (вчитель Крикун О.М.)
Алева Олена (11Б) – ІІІ місце (вчитель Крикун О.М.)

Образотворче мистецтво
Кандаурова Софія (10А)- І місце (вчитель Ереджепова Л.Ш.)
Світлицький Олександр (6А) – ІІІ місце (вчитель Ереджепова Л.Ш.)
Хлистун Руслана (7А) – ІІІ місце (вчитель Ереджепова Л.Ш.)

Міщенко Денис (7Б) - ІІІ місце (вчитель Ереджепова Л.Ш.)

ХVІІI Міжнародний конкурс з української мови 
імені Петра Яцика у 2017-2018 н.р.

ІІ (районний етап)
3-А Лавренчук Олександра - ІІ місце
3-А Мельниченко Орина - ІІ місце
3-Б Якубінська Діана - ІІ місце
3-Б Форощук Владислав - ІІІ місце
3-В Арабажиу Анастасія - ІІІ місце
3-В Ружанський Богдан - ІІ місце
4-А Безсмертна Олександра - ІІІ місце
4-А Польська Альбіна - ІІІ місце
4-Б Куценко Надія - І місце
4-Б Кульчицький Руслан - ІІІ місце
4-В Реута Софія - ІІІ місце
4-В Стельмах Дмитро - ІІІ місце
ІІ (районний етап)
6-А  Марченко Олександра – І місце

7-А Хлистун Руслана - ІІ місце
8-А Дзюба Олександра - ІІІ місце
8-А  Примаченко Катя - ІІІ місце
9-А Скорохода Даша - ІІ місце
11-Б Лясковська Варвара - ІІ місце

ІІІ (міський етап)
11-Б Лясковська Варвара - І місце
6-А  Марченко Олександра – ІІ місце
9-А Скорохода Даша - ІІІ місце

Переможці ІІ (районного) етапу 
"Математичного квесту"

4-А клас
Бабак Гліб        
Голодняк Ілля
Свінцов Лев
Редько Денис
4-Б клас
Кульчицький Руслан
Куценко Надія
Несін Андрій
Осняцька Надія
4-В клас
Стельмах Дмитро
Тітаренко Антон
Чимборос Володимир
Круківський Євгеній

Переможці конкурсу науково-дослідницьких робіт
Малої академії наук 2017-2018н.р.

№з/п ПІБ учня Клас Секція Педагогічний керівник Місце
 1 Смоглюк Анастасія 8-А Історія України Пухальська В.Ю. ІІ
 2 Басовський Владислав 11-Б Всесвітня історія Захарчук Ю.П. ІІІ
3 Мартиненко Євген 11-Б Всесвітня історія Захарчук Ю.П. І
4 Діденко Валерій 9-А Всесвітня історія Пухальська В.Ю. ІІ
5 Діденко Валерій 9-А Правознавство Пухальська В.Ю. ІІІ
6 Дзюба Олександра 8-А Математика  Биченкова А.М.  ІІІ 
7  Примаченко Катя 8-А  Математика  Биченкова А.М.  ІІІ 
8 Скорохода Даша  9-А  Екологія  Терехова В.М.   І