4 грудня 2018 року у Київському будинку вчених НАН України учні 10-Б класу разом із вчителем історії відвідали науково-практичну конференцію присвячену 100- річчю Національної Академії Наук України.
17 жовтня 2018 року у Залі пам’яті Меморіалу жертв Голодомору відбулася зустріч зі свідком масового штучного голоду 1946-1947 років в Україні Ніною Гейко. На зустріч завітали учні 10-А та 11-А класів разом з класними керівниками Куриленко О.А, Ліщановською Г.В. та вчителем історії Пухальською В.Ю. Зустріч пройшла у форматі діалогу. Сучасні українські діти поділились, що знають про Голодомор і голод 1946-1947 років, чи говорять про це в своїх родинах. По закінченню розмови школярі мали тематичну екскурсію.
Хочемо повідомити вам один жахливий секрет - в самому центрі Києва розбушувався привид, який тероризує місто. І, ні поліція, ні міська влада, нічого не можуть з ним вдіяти. Навіть подейкують, що мер пропонує назавжди закрити Хрещатик. Але є хороша новина- є шанс, що приборкати привид можуть діти. 3 жовтня 2018 року учні 5-А класу впорались із цим нелегким завданням та "врятували" місто. Ось маленький фото звіт
27 вересня 2018 року учні 9 -В класу разом з класним керівником першими відвідали новий майстер-клас з виготовлення пам’ятного значка у Національному музеї "Меморіал жертв Голодомору"
Майстер-клас складався з теоретичної і практичної частини. Спочатку старший науковий співробітник музею Ольга Вигодованець розповіла дітям про походження традиції вшанування пам'яті жертв Голодомору в четверту суботу листопада. Історія розпочалася з далекого 1933 року, коли поминання мільйонів вбитих голодом українців відбувалось лише за кордоном, адже в Україні це було суворо заборонено. Діти почули про перші церемонії вшанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду в незалежній Україні.
Після лекції, під керівництвом пані Ольги, школярі власноруч виготовляли значок на згадку про візит до Меморіалу жертв Голодомору.
Дякуємо працівникам музею за цікавий та пізнавальний майстер-клас!
18.09.2018 року учні 11-А класу разом з учителем історії Богдановою В. М. відвідали музей ІІ світової війни та прослухали захоплюючу екскурсію. Пам'ятаймо, що було, щоб не повторити знову!