kiev_sch1@ukr.net      Тел./факс:  483-32-21

Останні новини

  • Новини
    Інформація про проведення жеребкування для зарахування до закладу освіти на вільні місця  Кіль...
  • Наші успіхи та досягнення
    Вітаємо ученицю 6-А класу Марченко Олександру, яка зайняла ІІ місце у ІІ етапі Міжнародного мовно-...
  • Прийом до школи
     Інформація для батьків щодо прийому дітей до 1-х класів у 2018 році  правила прийому, е...

НУШ

баннер

Національна дитяча гаряча лінія

Розклад гуртків

на І семестр

2016-2017 н.р.

каб Назва гуртка керівник класи понеділок вівторок середа четверг пятница субота

Науково-дослідницький напрям

1 206 «Юні екологи» Ковтуненко Юлія Володимирівна 7-9

15.20-16.40

(10хв перерва)

15.20-16.35

(10хв перерва)

15.20-16.40

(10хв перерва)

15.20-16.35

(10хв перерва)

   
2 316 «Математичний обрій» Білоокий Владислав Юрійович 5-6   15.20-16.05   15.20-16.05    
3 316 «За лаштунками шкільної математики» Білоокий Владислав Юрійович 7-8     15.20-16.05   15.20-16.05  
4 314 «Пізнаємо рідний край» Пухальська Вікторія Юліанівна 8

15.15-17.00

(15хв перерва)

         
9  

15.15-17.00

(15хв перерва)

       

Гуманітарний напрям

5 411 «Вступ до теорії держави» Захарчук Юрій Павлович 9      

15.15-17.00

(15хв перерва)

   
6 311 «Англійська мова» Попова Дар'я Вадимівна 9     15.15-16.00   15.15-16.00  
7 301 «Англійська мова» Куксенок Валентина Михайлівна 10        

15.15-17.00

(15 хв. перерва)

 
11    

15.15-17.00

(15 хв. перерва)

     
8 205 «Німецька мова» Світлицька Галина Вікторівна 5 14.20 – 15.05       14.20 – 15.05  
7   15.15 – 16.00   15.15 – 16.00    
9 312 «Російська мова» Подпалова Олена Петрівна 7 15.15 – 16.00   15.15 – 16.00      

Художньо – естетичний напрям

10

Акт/

зала

Клуб спортивного бального танцю

«Cristal»

Поворознюк Ілона Ігорівна  

15.10 – 16.50

(10хв перерва)

16.30 – 18.10

(10хв перерва)

17.30-18.15

Спорт.зала

16.30– 18.10

(10хв перерва)

16.30-18.10

(10хв перерва)

 
11 х/з Гурток естрадно-спортивного танцю «Фантазія» Поворознюк Ілона Ігорівна 1 кл 13.25 – 14.10       13.25 – 14.10  
2-3 кл 14.10 – 15.05     14.10 – 15.05 14.10 – 15.05  
4-6 кл  

14.10 – 16.00

(10хв перерва)

  15.15 – 16.00 15.15 – 16.00  
12 309 «Образотворче мистецтво» Бондурівська Катерина 1-2   15.10 – 15.55   15.10– 15.55    
3-4   14.20-15.05   16.05- 16.50    
5-6   16.05- 16.50   17.00– 17.45    
13

213

107

Гурток «Квілінг» Луценко Наталія Василівна 1-2

14.20- 15.05

 

14.20- 15.05

 

14.20- 15.05

 
14

213

107

Гурток «Петриківський розпис» Луценко Наталія Василівна 3-5

15.15 – 16.55

(10хв перерва)

 

15.15 – 16.55

(10хв перерва)

 

15.15 – 16.55

(10хв перерва)

 
6-7 17.05 – 17.50   17.05 – 17.50   17.05 – 17.50  
15

213

107

Гурток ліплення «Тістопластика» Луценко Наталія Василівна 1  

14.20 - 15.35

(10хв перерва)

 

14.20 - 15.40

(10хв перерва)

   
2  

15.50 – 17.05

 (10хв перерва)

 

15.50 – 17.10

 (10хв перерва)

   
Спортивно-оздоровчий напрям
16

с/з

«Таеквон-до» Полиця Олексій Леонідович І група

18.20 – 19.05

 

18.20 – 19.05

 

18.20 – 19.05

 
ІІ група

19.10 – 19.55

 

19.10 – 19.55

 

19.10 – 19.55

 
ІІІ група

20.05 – 20.50

 

20.05 – 20.50

 

20.05 – 20.50

 
17

с/з

«Хортинг» Биченко Євгеній Леонідович

І група

9-11 класи

 

18.10 – 19.30

(10хв перерва)

 

18.10– 19.25

(10хв перерва)

 

15.30 – 16.50

(10хв перерва)

ІІ група

9-11 класи

 

19.40 – 20.55

(10хв перерва)

 

19.35– 20.55

(10хв перерва)

 

17.00 – 18.15

(10хв перерва)

18

с/з

«Волейбол» Ісаєв Михайло Олександрович

6-9 кл.

16.45 – 18.05

(10хв перерва)

 

16.00 – 17.15

(10хв перерва)

 

16.00 – 17.45

(10хв перерва)

 
19

с/з

«Футбол» Заєць Василь Павлович 3-4 кл.

15.10 – 15.55

 

15.10 – 15.55

 

15.10 – 15.55

 
5-6 кл. 16.00-16.45 15.15 - 16.00  

15.15 - 16.00

   
20 с/з «Спортивне орієнтування» Доценко Олена Володимирівна 3-4 кл  

16.00-16.45

 

16.00-16.45

  09.30-10.15
6-7 кл.   16.55-17.40   16.55-17.40  

10.30 – 14.00

(10*3 перерва)

21 407 «Шахи» Тутов Валерій Григорович

І група

3-4 кл

 

15.15 – 16.00

15.15 – 16.00

15.15 – 16.00

   

ІІ група

5-7 кл

 

16.10 – 17.55

(15хв перерва)

16.10 – 17.55

(15хв перерва)

16.10 – 17.55

(15хв перерва)

   
22 410 «Пішохідний туризм» Лисенко Наталія Ігорівна І група  

15.10 – 16.50

(15хв перерва)

     

9.30 – 10.15

ІІ група      

15.10 – 16.50

(15хв перерва)

 

10.30 – 14.00

(10*3 перерва)