kiev_sch1@ukr.net      Тел./факс:  483-32-21

Останні новини

  • Новини
    Інформація про проведення жеребкування для зарахування до закладу освіти на вільні місця  Кіль...
  • Наші успіхи та досягнення
    Вітаємо ученицю 6-А класу Марченко Олександру, яка зайняла ІІ місце у ІІ етапі Міжнародного мовно-...
  • Прийом до школи
     Інформація для батьків щодо прийому дітей до 1-х класів у 2018 році  правила прийому, е...

НУШ

баннер

Національна дитяча гаряча лінія

В рамках Олімпійського тижня серед учнів школи відбулися змагання з футболу, перетягування канату, легкої атлетики, армреслінгу, естафети тощо. 

На урочисте відкриття з подарунками до школи завітали представник Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України Рибальченко Наталія та помічник депутата КМДА Баноса Д.М. Пукас Надія Лаврентівна.

http://kiev-noc.org.ua/sportyvni-zahody/olimpijskyj-tyzhden-rozpochato-u-stolychnij-shkoli-1.html

Розпочали тиждень змаганнями з перетягування канату серед учнів 5-11-х класів та показовими виступами шкільних команд з хортингу та черлідингу.

 

Закінчився перший день змагань такими результатами
І м. - 5А, ІІ м. - 5Б
І м. - 6А, ІІ м. - 6В, ІІІ м. - 6Б
І м. - 7А, ІІ м. - 7Б, ІІІ м. - 7В
І м. - 8А, ІІ м. - 8Б
І м. - 9Б, ІІ м. - 9А
І м. - 11А, ІІ м. - 10А, ІІІ м. - 10Б

Учні початкових класів школи взяли участь у змаганнях "Веселі старти", які закінчилися з такими результатами:
І м. - 2Б, ІІ м. - 2А, ІІІ м. - 2В
І м. - 3А, ІІ м. - 3Б, ІІІ м. - 3В
І м. - 4А, ІІ м. - 4Б
Всі учасники показали себе дуже активними, спритними. Варто відзначити і вболівальників, особливо 3-В класу, які серйозно та творчо підготувалися до змагань.

   

Цікавою та напруженою була боротьба футбольних команд. 

 

 Футбол (10-11 класи)
І -11А
ІІ - 10Б
ІІІ - 10А

 Футбол (5-6 класи)
5 класи
І - 5Б 
ІІ - 5А
6 класи 
І - 6А
ІІ- 6В
ІІІ - 6Б

 Футбол (7-9 класи)

7 класи
І - 7Б
ІІ - 7В
8 класи
І - 8А
9 класи
І - 9Б

 

Силу, спритність та витривалість учні школи продемонстрували у змаганнях з легкої атлетики, підтягування та армреслінгу.

  

Підтягування (5-11 класи)
І - Місевич Валентин, 11А (20 разів)
ІІ - Порутотаге Олександр, 11А (19 разів)
ІІІ - Лагута Владислав, 9Б (18 разів)

 

Легка атлетика (5-7 класи)
5 клас
Хлопці_ Дівчата
І - Попов Сергій 5-Б. Іващенко Вероніка 5-А
ІІ - Варламов Георгій 5-Б. Шкарабан Іванна 5-А
ІІІ - Косенко Валерій 5-Б Чавро Наталія 5-А

6 клас
Хлопці 
І - Пивовар Ігор 6-А
ІІ - Соловей Данило 6-А
ІІІ - Голубничий Євген 6-Б

7 клас 
Хлопці. Дівчата
І - Чистяков Лев 7-А. Зінов'єва Діана 7-А та Ковтун Яна 7-В
ІІ - Кобзар Дмитро 7-В. Смоглюк Анастасія 7-А
ІІІ - Письменний Максим 7-В

 

Армреслінг (8-11 класи)
І - Опанасенко Марина
ІІ - Фаренюк Надія 
В категорії до 70 кг:
І - Метелиця Денис 10-А
ІІ - Берідзе Мохамед 9-Б
ІІІ - Тепленко Кирило 9-Б
В категорії +70 кг:
І - Польський Данило 10-А
ІІ - Снісаренко Нікіта 11-А
ІІІ - Данилюк Юрій 8-А

 Завершився Олімпійський тиждень урочистим нагородженням переможців.

  

Бажаємо усім учасникам та вболівальникам міцного здоров'я, гарного настрою та подальших успіхів!