kiev_sch1@ukr.net      Тел./факс:  483-32-21

Останні новини

НУШ

баннер

Національна дитяча гаряча лінія

   Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію – Голодомор, який забрав мільйони людських життів. Цей безпрецедентний злочин сталінської тоталітарної системи проти українського народу спричинив національну катастрофу. За оцінками дослідників, втрати від голоду становили від 7 до 10 млн. осіб, понад третина них - діти. Конфіскацію продовольства комуністичний режим застосував як зброю масового знищення населення. «Машина радянського керівництва» спалила не лише життя мільйонів українських людей, але знищила і ненароджених ними.

  Люди не спроможні щось змінити в минулому, але в змозі дати йому об'єктивну оцінку, а також винести з того уроки і запобігти поверненню гірких і драматичних сторінок історії. Всебічні, правдиві знання допоможуть уникнути подібних катастроф у майбутньому. Головне - не допустити цього у теперішньому суспільстві. Український інститут національної пам’яті, Національний музей «Меморіал жертв Голодомору», Національний комітет із вшанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років в Україні, Центр досліджень визвольного руху підготували проект "НЕЗЛАМНІ".

Цей проект про тих, хто вижив у ті роки не лише фізично, але і духовно. 

http://memory.gov.ua/page/proekt-nezlamni

http://www.memory.gov.ua/page/internet-versiya-baneriv-iz-proektu-nezlamni

https://www.youtube.com/watch?v=iOwBv0nFjfs

 В Україні щорічний національний День пам'яті припадає на четверту суботу листопада.

25 листопада 2016 року учні 8-Б класу підготували та провели для учнів 5-11 класів екскурсійну виставку

"Голодомор 1932-33 рр. 10 головних фактів".

 

Дякуємо за старання та творчий підхід!

 

У Києві о 14:30 відбулися меморіальні заходи біля Національного меморіалу жертв Голодомору за участі свідків Голодомору, очільників держави, представників духовенства та громадськості, до яких приєднався і педагогічний колектив школи на чолі з директором