kiev_sch1@ukr.net      Тел./факс:  483-32-21

Останні новини

НУШ

баннер

Національна дитяча гаряча лінія

Щоб запобігти лиху взимку!

maxresdefault З настанням зими підвищується рівень небезпеки для людей пов’язаний з можливим випаданням великої кількості снігу, сильними морозами, ожеледдю та утворенням льоду на водоймищах та річках.

 Будьте особливо уважними та обережними під час пересування та керування автотранспортом, скоротіть термін перебування на вулиці під час сильних морозів, слідкуйте за прогнозами погоди.

 Небезпечно знаходитись та пересуватись поблизу будівель, з дахів яких можуть звисати льодові нарости, зсовуватись сніг. 

 Пам'ятайте, що кращими для льоду є підошви з мікропористої чи іншої м'якої основи та без високих каблуків. Людям похилого віку краще взагалі не виходити з будинку. Зачекайте поки не приберуть сніг і не розкидають пісок на обмерзлий тротуар.

11111

LED PRINT До груп підвищеного ризику, які найчастіше потрапляють у біду, в першу чергу відносяться діти та рибалки-любителі. Переходити водоймище по льоду можна тільки, коли він стає завтовшки не менше 5-7 сантиметрів, для катання на ковзанах 15 сантиметрів, а для гри у хокей не менше 25 сантиметрів. Слід уникати місць, де книга вкрита снігом. Дуже небезпечні ділянки біля струмків, ополонок, що вирубують рибалки, в місцях де з води ростуть кущі.

З цього приводу ми звертаємось до батьків: слідкуйте за тим, де проводять вільний час діти, не дозволяйте виходити на лід без нагляду дорослих.

 

Катання з гірки - це найвеселіша зимова забава, але і найнебезпечніша. Результатом катання може стати перелом хребців, що виникає в результаті здавлювання. За статистикою трав ця зимова травма у дітей стоїть на другому місці. Спосіб катання при цьому значення не має. Травма трапляється вже в момент приземлення, коли хребет стискається в грудному відділі, іноді - в поперековому.

 Зі зниженням температури населення частіше користується нагрівальними та опалювальними приладами. Щоб не допустити виникнення пожежі – не користуйтеся газовими приладами при відсутності тяги, не залишайте без нагляду газові та електроприлади увімкненими навіть на короткий час. Не користуйтеся саморобними електричними пристроями. 

1510899164 23519275 1602673223132903 1129237864597122379 n

 

 grippe1l  grippe4l

 95f52213a70d8efc0d4f9cba75d60ee4