kiev_sch1@ukr.net      Тел./факс:  483-32-21

Останні новини

НУШ

баннер

Національна дитяча гаряча лінія

12 жовтня 2016 року учні школи разом з учтелем ДПЮ, учасником АТО Биченком Євгеном Леонідовичем відвідали загальноміський захід до Дня захисника України «Сила Нескорених!». Дійство відбулося у Київському Палаці дітей та юнацтва у рамках загальноміського національно-патріотичного проекту учнівської молоді Києва «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ». Організатором був Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). У заході взяли участь директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Олена Фіданян та голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь.

  Під час урочистого концерту за дорученням Київського міського голови, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Олена Фіданян нагородила освітян — учасників АТО муніципальною відзнакою – медаллю «Честь. Слава. Держава» та Подяками Департаменту освіти і науки, молоді та спорту.  

  13.10.2016 року до школи були запрошені учасники бойових дій на Сході країни, вони зустрілися із учнями 7-11 класів, поділилися спогадами про участь в АТО, відповіли на питання школярів та провели для них майстер-клас "Перша допомога при пораненнях". Учні школи підготували для бійців святкове привітання. У залі панувала атмосфера вдячності та пошани до захисників України.

  

  14 жовтня учні та вчителі фізичної культури школи взяли участь у змаганнях і майстер-класах на святі до Дня захисника України, що відбувалося на стадіоні "Старт". Підтримати учасників завітав і директор школи Швидун Тарас Анатолійович.